Що написати хлопцю який подобається?

загрузка...

Спілкування в наш час вийшло на новий рівень. Якщо раніше єдиним способом листування були папір і ручка, то сьогодні у нас є стільникові телефони і інтернет. А це означає соціальні мережі, сайти знайомств і т.д. Тобто можливостей написати коханому хлопцю набагато більше, ніж раніше. Але, незалежно від прогресу для багатьох дівчат залишається актуальним питання, що написати хлопцю, який подобається.

Для того, щоб почати спілкування першою, необхідно для початку трохи познайомитися з психологією чоловіків в загальному. Приміром, хлопці не люблять вигадливих фраз і натяків. Іноді в питанні, що написати хлопцю першою, банальна фраза «привіт, а ти симпатичний» буде сприйнята найбільш актуально, ніж лист в декілька пропозицій без певного сенсу.

Що написати цікаве хлопцю?

Набагато легше почати спілкування, якщо ти володієш якою небудь інформацією про кохану людину. У цьому тобі може допомогти його сторінка в соціальній мережі. Уважно вивчи всі його фотографії і всю інформацію, яку він залишив про себе. Швидше за все в процесі вивчення у тебе виникне чимало питань до нього і чимало тем для початку спілкування. Навіть якщо він про себе нічого не написав, крім розміщення однієї єдиної інформації — це вже привід. Можна поставити запитання, чому він такий потайний, чого соромиться і т.п.

Кілька порад по темі, що і як написати в листі хлопцю:

  • текст повинен бути чуттєвим і правдивим;
  • тема листа спочатку повинна зацікавити хлопця, а не відштовхнути;
  • відкритість і чесність — запорука успіху;
  • кожне слово має відображати стан вашої душі;
  • трохи жартівливого тону підвищать ваші шанси на отримання відповіді;
  • самоіронія привертає будь-якого співрозмовника, проте все має бути в межах заходів.

Що можна написати хлопцю, якщо ви незнайомі ми вже розібрали. А що ж писати знайомій людині і наскільки буде відрізнятися манера письма знайомим і стороннім людям? Та ніяких відмінностей. Якщо людина вам подобається, знайомі ви офіційно чи ні, не має великого значення. Головне — це щира зацікавленість в спілкуванні. З одного боку простіше почати спілкування в листуванні зі знайомою людиною, а з іншого — новому знайомому простіше відкрити свої почуття. Така вже наша жіноча психологія.

Що написати хлопцю, щоб помиритися?

Деякі сварки, нехай навіть незначні на перший погляд, можуть призвести до втрати відносин. Якщо у сварці винні ви і хлопець ображений настільки, що не хоче з вами розмовляти, напишіть йому листа. Поясніть, чому ви здійснили подібний вчинок, принесіть свої вибачення. Ненав’язливо аргументуйте, чому він повинен з вами помиритися.

Що написати після сварки, якщо винен хлопець?

Якщо з вини хлопця посварилися і протягом тривалого часу він не приходить миритися, можливо, що він просто соромиться або боїться, що не отримає прощення. Спробуйте зробити перший крок самостійно. Виразно поясніть, на що саме ви образились і запропонуйте компроміс.

Якщо швидкої відповіді від хлопця не отримали, не турбуйтеся. Пам’ятайте, на все потрібен час. Періодично можна написати хлопцю щось приємне, нагадуючи про своє існування, діючи за принципом крапля води, камінь точить.

Як написати хлопцю, що сумуєш?

Висловити свої почуття можна по-різному. В серйозному тоні або в прямому викладі. У віршах чи прозі. Відверто або з натяком. Використовуючи жарти або розіграші. У будь-якому випадку, коханій людині або другові буде приємно знати (особливо якщо він знаходиться на великій відстані від вас) про ваші почуття. У цьому випадку не можна переборщити — чим частіше ви будете нагадувати про те, як сильно сумуєте, тим краще.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*