Секс під час місячних: усі за і проти

загрузка...

se_mis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багатьох дівчат дуже часто хвилює питання сексу під час місячних. Не будемо грішити і зізнаємося самі собі, що в такі дні нам не хочеться жити взагалі. Найкращими ліками для нас під час місячних буде постіль, тепла ковдра і фільми. Але думки про інтимне життя не залишають нас навіть у цей період.

Ми вирішили зібрати для тебе всі плюси і мінуси сексу під час місячних. До чого це може призвести і які позитивні наслідки викликає секс під час місячних?

+ Під час місячних ти можеш відчути найсильніший оргазм, який у тебе тільки міг коли-небудь бути. Саме в період менструації у дівчини органи стають особливо чутливими, тому відчуття інтимної близькості будуть найвищими.

— Під час менструації існує значно більший ризик захворювання органів інтимної гігієни. Оскільки шийка матки відкрита трохи більше звичного розміру, через неї може проникнути вірус або мікроби, які не потрапили б в організм під час звичайних занять сексом.
Як уповільнити оргазм твого чоловіка

+ Під час сексу при місячних жіночі болі помітно знижуються. Гормон, який виробляє організм під час занять сексом, служить гарним знеболювальним, яке допомагає впоратися з жіночим болем.

— Чоловік може заподіяти біль під час занять сексом. Потрібно відзначити, що секс під час місячних має бути дуже ніжним і акуратним. Тому, якщо ваші стосунки не досягли ще тієї близькості, про яку ти мрієш, то почекай з таким експериментом.

+ Кількість днів під час менструації може значно зменшиться. Це не позначиться на здоров’ї, просто організм зможе швидше здійснити період менструації.

— Обговорити секс під час місячних потрібно заздалегідь, оскільки це може бути просто неприпустимо твоїм партнером. Такий сюрприз йому може не сподобатися, а значить, шок варто опустити.

Варто також відзначити, що ймовірність вагітності під час сексу при менструації значно знижується. Але запобігати все одно варто.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*