Які вітаміни потрібні для хорошого сексу?

загрузка...

Виявляється, якість сексу безпосередньо залежить від балансу вітамінів в організмі. Чотири найкорисніші вітаміни вже вичислили. Це вітаміни: А, С, Е і комплекс вітамінів Б.

Нестача перерахованих вітамінів веде до зниження рівня статевих гормонів, відповідно, лібідо людини падає. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Підстрахуватися можна, приймаючи синтезовані препарати (це роблять тільки за призначенням лікаря і за наявності свідчень), або включивши в раціон багаті вітамінами продукти.

Вітамін Е організм може отримувати з ківі, горіхів, помідорів і рослинної олії. Свіжі ягоди забезпечать вас вітаміном С, а абрикоси і манго допоможуть добути вітамін Е. Вітаміни Б1, Б5 і Б12 «ховаються» в картоплі, рибі і бананах.

До речі, підвищивши якість інтимного життя, можна заразом утримувати під контролем схильність до алкоголізму, якщо ви відчуваєте, що воно у вас є. Учені з сіднейського університету встановили, що інтерес до наркотиків і алкоголю значно скорочується при підвищенні рівня «гормону любові» окситоцину. І якщо алкоголікам і наркоманам доведеться лікуватися за допомогою ліків, розроблених на основі окситоцину, усім іншим як профілактичний засіб рекомендовані якісний секс і душевна близькість.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*