Стан майбутньої матері впливає на пристрасть дитини до точних наук

загрузка...

vag_naukaФахівці з Голландії відкрили наступний факт: розвитку математичних здібностей у дитини, яка знаходитися в материнській утробі, сприяє підвищений рівень гормону тироксину, вироблюваного щитовидною залозою в період вагітності.

Даний факт сплив у рамках дослідження за участю вагітних жінок. В рамках експерименту фахівці спостерігали за вагітними, а потім за їх дітьми. У загальній складності, вчені стежили за станом 1 тис. 200 дітей, починаючи з їхнього внутрішньоутробного розвитку, закінчуючи днем, коли вони йшли в перший клас.

В результаті проведеного експерименту виявилося, що при виношуванні дитини у матерів з високим рівнем тироксину діти в майбутньому проявили особливі здібності до математики. При цьому у жінок без зазначеного гормону в дев’яноста відсотках випадків народжувалися діти без будь-яких здібностей до точних наук.

Важливо виділити той факт, що вчені перевіряли також мовні здібності дітей у віці 5 років, але залежності між зазначеними навичками і концентрацією тироксину вони не змогли виявити. На думку експертів, знання мов набувається лише внаслідок активного спілкування, читання книг, а також вузьконаправленого виховання.

Більш ранні дослідження показали, що здібності дитини до математики і іншим точним наукам визначається ще до того моменту, як малюк навчиться ходити, тобто в дитинстві. До подібних висновків дійшли науковці зі Сполучених Штатів Америки.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*