Вагітні жінки можуть бути дуже сприйнятливі до музики

загрузка...

vag_muzОрганізм вагітної жінки більш чутливий до навколишнього середовища. Але недавно, нове дослідження показало, що ефекти музики більш сильно впливають на вагітних жінок, зачіпаючи при цьому їх кров’яний тиск. Фахівці з в Лейпцига, Інститут Макса Планка, Німеччина — зазначають в інтерв’ю за 18 жовтня 2014 року, що музика може торкнутися кров’яний тиск, дихання, серцебиття і навіть температуру тіла.

Однак вплив музики на вагітних значно сильніше, що пропонує передпологове створення умов зародка до музики, кажуть вони.

Медичні Новини Сегодня розповіли читачам про статтю, в якій було доведено, що сканування мозку (МРТ) джазових музикантів виявило спільні риси між промовою і музикою, припускаючи, що мозок використовує свої синтаксичні області, щоб обробляти і розмова і музику.

Вчені, очолені доктор Томом Фрітц, давали вагітним жінкам прослухати музичні послідовності тривалістю в тридцять секунд.

Команда змінювала ноти, спотворюючи оригінальні пісні і роблячи їх менш приємними для людського слуху. Результати довели, що вагітні жінки в більшості випадків оцінювали приємну музику приємною і неприємну — огидною. Нав’язлива неблагозвучна музика викликала істотне зниження кров’яного тиску у вагітних, тоді як повільна діссонантних підвищувала кров’яний тиск після десять секунд прослуховування.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*