Оригінальне освідчення в коханні дівчині

загрузка...

Кожна дівчина чекає від свого чоловіка краси у відносинах, або, іншими словами – романтики. На щастя для нас, друзі, романтика є універсальним ключем, який прекрасно перекриває діряві шкарпетки по всій квартирі, звичку розгулювати в м’ятих сімейних трусах і пивний живіт.

Якщо так, потрібно використовувати цю жіночу особливість на всі сто – навіть якщо ви натура суто практична і «відфрезеровані» під пиво та футбол. І головний момент, коли потрібно «включати» лицарську сторону своєї натури, це освідчення в коханні. Парадоксально, але дівчина здатна змінити свою думку про кавалера на 180 градусів тільки через вражаюче для її уяви освідчення в коханні. Звичайно, надалі вам доведеться підтримувати «високу планку» інакше ви швидко скотитися з сяючих вершин до самого підніжжя.

Отже, які складові дійсно чудового освідчення в коханні: Оригінальність. Воно повинне бути по-справжньому незвичайним, що вплине на вашу обранницю. Кращий варіант – якщо вас відвідає муза і ви придумаєте щось в дусі Копполи або Копперфільда ​​самостійно. А якщо креативність для вас так само далека, як Туманність Андромеди, то не буде зайвим скористатися послугами фахівців – вони розроблять для вас все, від ідеї до костюмованої вечірки.

Оригінальне освідчення в коханні дівчині – це важливо. Але не менш важливою є краса. Піднести обручку в шматку сирого м’яса, вбравшись у костюм Мерліна Менсона – це дійсно незвично. Але результатом, в кращому випадку, буде гучний регіт, а в гіршому – удар ногою в пах.

І третя складова – унікальність, облік смаків та уподобань конкретної панянки. Це самий тонкий і складний момент, але якщо ви зумієте відчути (так-так, уважно слухати і вникати – без цього ніяк) пульсацію її душевних поривань, то стріла вашого кохання попаде в свою ціль.

Отже друже, підсумуємо! Будь оригінальним, але не зациклюйся на цьому. Цінуй красу, але не на шкоду щирості. А головне – відчувай душею, а не аналізуй розумом. Ми сподіваємося, ці нескладні поради допоможуть тобі знайти ту, якій ти захочеш освідчуватись в коханні знову і знову – кожен день і до кінця життя.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*