Жіночі секрети в стосунках: не довіряй нікому

загрузка...

shhhhhВаші стосунки — це справа лише вас двох. І багато що (та майже всі) з того, що між вами відбувається, повинно залишатися суворо за закритими дверима. Але є кілька особливо важливих моментів, які не можна розповідати взагалі нікому.

— Тобі не подобається його мама.

Це відбувається часто-густо. І багато дівчат відкрито говорять про це своїм чоловікам, чим провокують сварки в майбутньому. Будь розумнішою — тримай язик за зубами! Повір, так тобі діяти проти неї за нагоди буде набагато простіше.

— Подробиці твоїх минулих стосунків.

У загальних рисах — будь ласка і лише якщо він запитає. А ось деталі краще не розповідай, навіщо? Так ти зможеш тільки викликати нікому не потрібні ревнощі і порівняння. І сама у нього теж не випитуй.

— Що тебе в ньому дратує.

Таких речей напевно чимало. Але ж і ти не ідеальна, правда? І його теж чимало дратує в тобі. Тому ви, сформовані особистості, повинні просто навчитися приймати і кохати один одного такими, які ви є.

— Твої дрібні витрати.

Саме тому у жінки має бути індивідуальний бюджет, який вона витрачає лише на себе. Не варто просити у нього на труси і ліфчик, доводячи, що тобі потрібні саме такі, а не на 30 грн. дешевші.

— Тобі не подобається, як він вирішує проблеми.

Не принижуй свого чоловіка в очах оточуючих. Якщо тобі не подобається, як він діє, поговориі з ним про це віч-на-віч, розкажи свою позицію, порадь. Це буде найкращим рішенням.

— Тебе дратують його жарти.

Почуття гумору — це дуже тонкий та індивідуальний момент. Напевно він намагається справити на тебе враження, адже вважається, що розсмішивши жінку, чоловік отримує ключ до її серця. Тому навіть якщо тобі не смішно, ввічливо посміхнися — ти дуже його потішиш.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*