Поцілунки в різних країнах світу

загрузка...

Полюбляєш поцілунки? Хто ж їх не любить! helplove.org.uа розважить тебе холодним зимовим вечором і розповість про те, які існують незвичайні поцілункові традиції в усьому світі, звідки з’явилася назва «французький поцілунок», як цілуватися по-ескімоськи та за які поцілунки можна загриміти за ґрати в США.

Як цілуються у Франції

У Франції наш улюблений і знаменитий французький поцілунок називаю злиттям душ. У цьому пристрасному поцілунку задіяні не тільки губи, а й язик. Особливо важливі зітхання та почуття, щоб французький поцілунок був справжнім.

А що такий французький поцілунок-2 ти знаєш? Це вдосконалений і допрацьований поцілунок – у ньому беруть участь тільки язики. Цю красу винайшли досвідчені в коханні французи.

А ще у Франції цілуються всі та регулярно. Ми, як і більшість європейців, звикли цілуватися при зустрічі в щоку. А от парижани цілуються 4 рази, при цьому починати треба з лівої щоки.

Поцілунки із Крайньої Півночі

Хочеш навчитися цілуватися так, як це заведено на Крайній Півночі? Тоді тобі доведеться здорово постаратися, адже поцілунок по-ескімоському – це більше, ніж звичайне тертя носами.

Стикнувшись із носиком коханого, треба розтиснути губи й одночасно вдихнути його аромат. А потім, видихнувши, стиснути губи і притулитись носом до щоки коханого, так завмерти на кілька хвилин.

Східні поцілунки

Японці, мабуть, найскромніші закохані. Вони не дозволяють собі цілуватися на людях. Не заведено цілуватися в усіх на очах також у Тайвані, Китаї та Кореї. Хочеш спробувати цнотливий японський поцілунок?

Тоді станьте з коханим обличчям одне до одного на «піонерській» відстані, нахиліться, але тільки без обіймів, і на секунду доторкніться губами до вуст одне одного. Саме такі вільності в Японії дозволяють собі підлітки.

До речі, не вітаються публічні поцілунки й в Індії. Поцілунки схвалюються тільки між чоловіками, адже в цій країні вважається, що при обміні слиною люди міняються душами.

Поцілунки в Америці

У США цілуються багато та часто, на відміну від інших країн. Наприклад, середньостатистична американська жінка цілується 80 разів, перш ніж вийти заміж. А найбажаніша жінка, яку мріють поцілувати всі чоловіки – акторка Анджелінa Джолі. Чоловік, якого мріють поцілувати всі дівчата, – Бред Пітт.

Попри багату сексуальну культуру США, у деяких штатах поцілунки вважаються злочином. Наприклад, в Індіані досі діє закон, згідно з яким чоловікові з вусами забороняється цілувати будь-яку людину. У Коннектикуті у неділю не можна цілувати дружину. А в Айові шериф може заарештувати кожного, хто поцілує незнайомця.

Цікавий факт: сексологи давно звернули увагу, що рухи жінки язиком свідчать про бажані рухи статевого члена чоловіка. Простіше кажучи, під час поцілунку жінка сигналізує про свою готовність перейти до більш інтимних пестощів і безпосередньо до сексу.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*