Освідчення в коханні хлопцеві

загрузка...

Освідчення в коханні хлопцеві досить різноманітні, і тому дуже складно вибрати серед них те, що найбільш підійде до стосунків, що склалися у вас. Освідчення в коханні хлопцеві може бути дуже простим. Що красномовно усього лише трьох слів «Я тебе люблю»? Проте якщо ви хочете знову зробити приємне людині, в любові якого ви упевнені, то можна вибрати для цього щось оригінальніше.
Освідчення в коханні хлопцеві у віршах стали занадто поширеними, щоб ними можна було когось здивувати. Тим більше, внаслідок того, що вигадати їх не так просто, дівчата часто користуються заїждженими шаблонами з Інтернету. Тому освідчення в коханні хлопцеві в прозі є більш універсальним і відповідним варіантом. Адже при необхідності вигадати їх може кожна дівчина.

Представимо для вас деякі освідчення в коханні хлопцеві, які допоможуть вам створити свій варіант.

Признатися, я довго не могла підібрати необхідні слова, для того, щоб виразити мої почуття до тебе, проте тепер я нарешті вирішила, і хочу сказати тобі усього лише три слова «Я люблю тебе». Саме ти зробив моє життя повним, надав їй сенс і заповнив порожнечу в моєму серці. Я відчуваю, що ти розумієш мене як ніхто інший, ти для мене більше, ніж друг, ти людина, яка по-справжньому мені дорога, з ким я хочу завжди бути поруч.
***
З першого дня зустрічі я зрозуміла, що ти сама дивна і прекрасна людина, з усіх, кого я зустрічала. Складно представити когось, хто міг би перевершити тебе в чому завгодно. Ти дуже талановитий, розумний, божественно красивий, і при усьому цьому, напрочуд скромний. Сподіваюся, мої слова не змусять тебе змінитися, і ти залишишся таким же прекрасним, який ти зараз.
***
Іноді я відчуваю, як божеволію, адже моя любов до тебе — це справжнє безумство. Я так часто думаю про тебе, що, мені здається, усі думки в моїй голові зайняті тобою. Коли тебе немає поряд зі мною, я не можу зосередитися, взагалі, ні на чому. Я божеволію, згадуючи твої дотики і ласки. Саме ти дав мені відчути, що таке справжні чоловічі обійми і пристрасть.
***
Я ніколи не ревнуватиму тебе, я ніколи не скажу тобі жодного слова докору. Адже я свято упевнена в одному: ти любиш мене. І повір, мої почуття до тебе також взаємні. Я люблю тебе. Я хочу бути з тобою. Ти та людина, яка розуміє мене якнайкраще, який зміг перевернути усі мої думки, оскільки після зустрічі з тобою я нарешті зрозуміла, яке значення має любов в нашому житті.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*