Чи можна виходити заміж у високосний рік: прикмети та поради

загрузка...

ves_ves

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще з давніх часів прийнято вважати, що високосний рік дуже відрізняється від інших. В цей рік і урожай гірший, і удача в нових справах супроводжує менше, а заміж виходити — взагалі невдала ідея. Отже чи мають такі переконання під собою якусь основу, або варто попросту їх ігнорувати і бути щасливою?

Весілля у високосний рік: думка церкви і забобони
Згідно з повір’ям, більшість шлюбів, укладених у високосний рік, приречені на невдачу. Хоча, за всі роки існування цього переконання, йому жодного разу не знайшлося хоч якогось підтвердження. По суті, високосний рік відрізняється від інших лише одним днем.
Мало хто знає також, що на Русі високосний рік вважався роком нареченої. Саме в цей час дівчина могла сама вибирати, до кого свататися. І найчастіше наречений не відмовляв пані.

Що ж стосується церкви, то її думка про подібні забобони цілком однозначна: справжньому чистому почуттю не може нічого перешкодити. Тому й обмежень на проведення церемоній створення нової сім’ї бути не може. Виняток становить хіба що час проведення великого посту.

Прикмети для щасливого весілля

  • Щоб сімейне життя було щасливим, не варто вдягати коротку весільну сукню зі спідницею вище колін;
  • Не варто також вдягати обручку на рукавичку — це вірна ознака несерйозності стосунків одне до одного;
  • Покладіть у туфлі по монетці на щастя;
  • Не давай нікому приміряти свою весільну сукню;
  • Після весілля три роки поспіль на річницю застеляй стіл весільної скатертиною, а також збережи ложку нареченого, якої він їв на весіллі, і давай її йому на 3, 7 і 40-й день після весілля.

Крім того, існує традиція обсипати нареченого і наречену, що виходять із дому, пшеницею або рисом, як побажання достатку і поповнення в родині. Ця традиція поширюється не тільки на високосний рік, але і на інші весілля.

Для тих, хто вірить забобонам
Прийнято вважати, що недобре укладати шлюб у високосний рік, а також у рік вдівця і рік вдови, які йдуть одразу за ним. Ось і виходить, що одружуватися можна тільки в один рік із чотирьох. При цьому, ніякої статистики, яка підтверджує, що твій шлюб буде довгим і щасливим, якщо укласти його саме в цей четвертий рік, немає. От і думай сама, чи варті необґрунтовані забобони того, щоб відкладати своє щастя на цілих три роки.

Крім того, марновірство свідчить, що високосний шлюб буде непростим для подружжя. Але, пробач, де ти бачила легке сімейне життя?
З іншого боку, якщо в твоїй голові міцно оселилося переконання, що твій високосний шлюб буде невдалим, то, швидше за все, так воно і буде. Кожен із нас — творець своєї долі, а сила думки — велика сила.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*