Роман за межами реальності

загрузка...

j0442366Далеко зайшов прогрес! Занурюючись в іншу реальність через модем, ми заробляємо гроші, ходимо по електронних бібліотекам і магазинам, збираємо рецепти, пліткуємо з подругами, спілкуємося з колишніми однокласниками , знайомимося , заводимо романи … Причому останнє нікого не дивує: мабуть, кожен третій користувач інтернету не чуток знає , що таке сайти знайомств і « з чим їх їдять ». Чому вони так популярні?

Зі знаком плюс
Небувала популярність сайтів знайомств пояснюється рядом достоїнств , суть яких можна звести до наступних постулатам …

Плюс перший . ясність
На подібні сайти люди приходять з цілком конкретними планами : знайти судженого , вийти заміж за іноземця , підняти свою самооцінку після розставання з Екс . У « реалі» як : закохалася в хлопця за сусіднім столиком , а обручку на його руці не примітила . Катастрофа ! Або так: познайомилася з молодою людиною , « вбила » на нього кілька місяців , і раптом зрозуміла , що серйозних стосунків він не бажає і , виявляється , не бажав. На сайтах знайомств мета кожного користувача сервера ясна відразу.

Плюс другий . зручність
Друге гідність подібних сайтів — «асортимент» з тисяч претендентів. Тобі потрібно лише отсортировивать їх за віком , типажем , інтересам і пр. При цьому ти економиш силу-силенну реального часу.

Взагалі сайти знайомств нагадують супермаркет «Чоловік на твій смак» : ходи , вибирай да складовій в корзину. Головне пристосуватися і навчитися вибирати найбільш підходящі варіанти . Буває , покладеш у візок некондицию і ламаєш голову , як би повернути делікатніше . Втім , знайомства , набуті online , не тільки зав’язувати легко , але і обривати : не зійшлися характерами , не сподобалися один одному при зустрічі — ну і не страшно , краще знайдемо !

Плюс третій. комунікативна свобода
Рідко хто може з нас похвалитися чудовими комунікативними навичками і харизмою. Та що там : підійти до незнайомої людини на вулиці , заговорити з ним, не заїкаючись і не червоніючи , для більшості смерті подібно. В інтернеті комунікативний бар’єр зникає: пальці самі набирають підходящі з нагоди слова , а голова звільняється від страхів.

Реєструючи свій аккаунт на сайті знайомств , ти не просто створюєш анкету про себе , коханої. Ти створюєш нову жінку , яка, зрозуміло , перевершує оригінал. Нерідко інтроверти і , так звані , скромники вказують на користь « екстрим» , « вечірки » , «спілкування з друзями». У Мережі всі як одна розкуті і товариські, веселі і незакомплесовани . Королеви , загалом. І це теж добре. Бо , стверджують психологи , ми самі моделюємо свою особистість , якщо ти хочеш стати товариською і харизматичною особливої ​​, до якої чоловіки липнуть ніби бджоли до лотка торговця фруктам , намалюй свій образ в голові. І ставай ім.

ложка дьогтю
Втім, не будемо переоцінювати гідності сайтів знайомств , бо є у них і ряд недоліків.

М Інус перший
Для справжнього почуття потрібен реальний індивід , а не віртуальний образ. Адже той , кого ми представляємо Принцом , високим , розумним , на шикарному коні, в реальності може виявитися маленьким , дурним Чудовиськом на двох волохатих ніжках замість парнокопитного засоби пересування. Приємний , судячи по листуванню , і чарівний чоловік при зустрічі може виявитися хамом або ким гірше …

мінус другий
Інтернет створює ілюзію безпеки : паспорт не вимагають , контактний телефон не просять. Добре ? Та не дуже . Серед мільйонів бажаючих зав’язати один з одним знайомство є і явно не підходять для спілкування варіанти : психічно нездорові люди , маніяки , грошові аферисти і шахраї. Та й взагалі ,

мінус третій
Спілкування в інтернеті засмоктує аки хиткі піски . Доведено досвідом тисяч і мільйонів людей : спробувавши знайомства в віртуалі , ти повертаєшся на сайти знайомств знову і знову. Нехай навіть у тебе і реальні , матеріально відчутні залицяльники маються , нехай ти розчаровувалася після таких знайомств і п’ятсот разів собі обіцяла видалити свою сторінку … Але … Ти знову і знову будеш повертатися туди . Чому ? Та про це ми вже сказали в першій половині статті . Тому що 1 ) зручно , 2 ) просто , 3 ) робить з тебе не Іванову Олександру , якій ти наречена в паспорті , а карамельки , Королевою або карколомна Королевою .

Ми знаємо про існування наркоманії , алкоголізму , нікотинової залежності , не усвідомлюючи , що з’явився новий бич — залежність від Мережі. Це факт , підтверджений статистикою: до « цілителям душ» ( психологів і психотерапевтів ) звертаються сотні заразилися цією « хворобою» … А , скільки до лікаря не прийшло ?

Так , пофліртувати з незнайомим чоловіком — це забавно і корисно. Ендорфіни виділяються, як при реальному флірті , а самооцінка підвищується. Небезпечно ж , коли людина нівелюється як реальна особистість , втрачає друзів , міжособистісні контакти в нашому « вимірі» , переселяючись в Задзеркаллі Мережі. Це хвороба , яка потребує лікування і контролі психотерапевта . Головне — вчасно сказати собі «стоп» , усвідомлюючи , що он-лайн знайомства ніколи не замінять реальних відносин .

І ще . Ти багато раз чула про чудеса — вдалих знайомствах , які отримали прекрасне завершення в загсі. На те це і чудеса! Пам’ятай: найчарівніші зустрічі , найважливіші події відбуваються тут і зараз , у справжньому житті.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*