Ідеальна дружина: прості кроки до успіху

загрузка...

idel_woomenТвій чоловік — чудовий, і ти не бажаєш його втратити? Дізнайся, як стати ідеальною дружиною, і не дозволь нікому оволодіти твоїм скарбом!

Уникнути поганого
Деяким жінкам важче уникнути згубних для чоловіка рішень, деяким — майже неможливо піти на компроміс без утрати своєї гордості. Однак, якщо ти намагаєшся дізнатися, як стати ідеальною дружиною, тобі потрібно боротися з собою, щоб негатив, який іде від тебе, не поглинав твого чоловіка.
Уникай прямої критики. Це не означає, що ти не повинна мати своєї думки — це означає, що у разі, якщо тобі не подобається якась дія або рішення чоловіка, ти маєш сказати «а якщо зробити ось так — буде краще тому-то», а не «погані у тебе ідеї».

Уникай сварок і скандалів. Звичайно, йдеться про дрібні побутові справи, а не про розбиту машину, зраду з твоєю найкращою подругою або пожертвування квартири і машини баптистам. Не можна сваритися через дрібниці — таким способом треба вирішувати лише найсерйозніші і наболілі проблеми, коли немає іншого способу сказати все начистоту. Буде ідеально, якщо у тебе і твого чоловіка схоже почуття гумору і ви зможете відбуватися жартами від претензій одне одного, при цьому усвідомлюючи їх і намагаючись не повторювати непорозуміння.

Не відмовляй. Або відмовляй якомога рідше, якщо інакше дійсно ніяк не можна. Чоловіки вкрай погано сприймають відмову, будь то небажання займатися вночі сексом або вдень варити борщ. Якщо ж ти відмовляєш занадто часто — чоловік підсвідомо почне шукати ту, яка не відмовляє.

Прагни кращого
Те, що чоловіки не люблять — викладено вище. Однак існує й те, що чоловікам дуже і дуже подобається — і в загальному розумінні це називається різноманітністю.
Чоловік — дуже цікаве по натурі своїй створіння. Йому цікаво лише доти, поки існує різноманітність. Йому цікаво буде їсти твої борщі і плови, якщо крім них у раціоні існує щонайменше два-три десятка різнотипних страв. Йому цікаво буде займатися з тобою сексом, якщо займатися ним не в одній і тій самій позі, остогидлій своєю тривіальністю. Йому буде цікаво з тобою спілкуватися, якщо він не знатиме, що ти скажеш наступного моменту.

Тим не менш, ця різноманітність має перебувати у певній стабільності. Ідеальна дружина завжди поруч, коли вона потрібна. Це не означає домашнє самітництво — це означає увагу і повагу до чоловіка. Хороша дружина — це не та, яка самотужки тягне лямку побуту і п’ятьох дітей, а та, до якої чоловік буде приходити і ділитися своїми думками і в радості, і в печалі.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*