Як зробити доречний і красивий комплімент

загрузка...

94564_42176-670x400xМи, жінки, любимо компліменти і потребуємо їх. Найкращі — з вуст розумного і симпатичного нам чоловіки чи чоловіків. Чим більше, тим краще. Це надає нам впевненості у своїй чарівності, ми ще більше розквітаємо, стаємо милими і добрими.

Але, на жаль, все менше чоловіків вміє робити компліменти. Чи не відкрито лестити, відпускати фривольні жарти, жартувати на грані фолу, а дарувати вишукані слова, що відображають найчистішу правду або невинну маленьку брехня про нашу зовнішність і характер.
Сподіваюся, що справжні чоловіки ще не перевелися, і їх просто напросто поки ніхто цьому не навчив. І прочитавши наші маленькі секрети, вони знову навчаться мистецтву компліменту.

Вища цінність для компліменту — чесність.

Чоловікові покладається завжди говорити правду. Навіть сама незначна спроба полестити може його видати. Швидше за все, так і станеться. Стосунки можуть бути безнадійно зіпсовані. Тому, говорите комплімент з урахуванням особливостей зовнішності, смаку і переваг даної конкретної дівчини.

Якщо дама і справді має скромними достоїнствами, але вам хотілося б зробити їй приємне, трохи преукрасьте якусь її рисочку. Мила брехня іноді прощається.

Дотримуйтеся хорошого тону. Без подвійного сенсу.

Не варто намагатися гострословити, в разі побачення з жінкою це не спрацює. Занадто великий ризик, особливо, якщо відносини на самому початку, і обидва тільки придивляються один до одного. Будьте доброзичливим і не переступайте поріг порядності. Подвійні жарти нехай відпускають солдати в казармах, і ви не герой серіалу, якому все сходить з рук.

Тільки доречність.

Тут, звичайно ж, все залежить від обставин. Якщо у вас урочиста атмосфера першого побачення в ресторані — це одне, а якщо ви на вечірці у друзів — зовсім інша справа. Серйозний захід вимагає стриманих спокійних компліментів. Вечірка у друзів, і весела футболка на жінці — інший підхід. Стандартні фрази при компліментах повинні бути табуйовані: їх повторюють занадто багато людей. Будьте оригінальні, але в рамках пристойності.

Швидкість реакції. Реагуйте як блискавка.

На побаченні жінки люблять провокувати і промацувати вас на реакції, наскільки ви міцні психологічно, чи можна вас збентежити, чи вмієте ви розумно йти від наших випадів. Так, ми так любимо промацувати чоловіка, щоб зрозуміти, що перед нами гідний і розумний представник сильної статі. Чоловік завжди повинен реагувати доброзичливо, в таких випадках виручить почуття гумору і несподівані компліменти. Доброзичливість чоловіки — це і є його непереборна сила чарівності, обеззброююча будь-яку, навіть дуже колючу, жінку. Якщо не дуже зрозуміло, то переглянете фільм «Віднесені Вітром», Ретт Батлер вміє говорити компліменти таким жінкам.

Вся увага на жінку

Звертайтеся по імені, і не відводите погляд. Чоловік таким чином показує, що йому не все одно, які слова він говорить, і кому саме він це сказав. Не будь-який дівчині, а саме їй — єдиною. Дочекайтеся її збентеженого погляду. Якщо вам дісталася дама з гострим язичком, то на всі її колючості відповідайте в тому ж переконливому тоні. Так-так, вона саме така сама, просто себе ще погано знає, але вам з боку видніше.

Вкладайтеся почуттями. Не тисніть із себе завчені слова, фальш не пройде. Якщо щиро бажаєте щось сказати, то навіть сама скептично налаштована жінка вам повірить. Не використовуйте компліменти для маніпуляцій, це ніколи не прикрашало чоловіка та й швидко виявляється.

Чоловіки, залишайтеся собою, будьте добрими, чесними і щирими. І тоді у вас все вийде. Удачи вам з нами, жінками!

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*