Яких видів буває кохання?

загрузка...

1390388058_-byvaet-lyubovЛюбов — почуття складне . І у кожної з нас любов складається з декількох її видів . Той вигляд, по якому ти набрала найбільше балів , буде для тебе основним : саме так ти починаєш і віддаєш перевагу любити. Такого ж стилю любові ти чекаєш від чоловіка. Якщо ти не зустрінеш чоловіка , з яким вдається реалізувати свій головний стиль любові , твої стосунки з партнером будуть неміцними , що ще можна пережити , і конфліктними , що куди гірше.
Решта види любові — звичайно другий , рідше — третій , періодично виходять на перший план , на деякий час займають головне місце , урізноманітнюють твої стосунки з коханим , роблять більш довгими і надають твоєму житті повноту і гостроту .
практична любов

Її ще називають « любов’ю з розрахунку» — вона побудована на взаємній симпатії і точному усвідомленні : цей чоловік мені підходить , так як він сильний , щедрий , з вищою освітою , у нього відмінні перспективи по роботі , і він , так само як і я , любить кіно , книги про пригоди і собак. І якщо тебе розбудять вночі , ти з закритими очима запросто перерахуєш всі реальні переваги і недоліки партнера.
Плюси . Розгорається повільно , живе довго . Відмінна основа для шлюбу.

Мінуси . Нуднувата .

Приклад . Президент США Барак Обама і його дружина Мішель .
Кохання- гра

Для тебе важливі зовнішні яскраві ознаки почуття: запаморочити йому голову , піти кудись разом , потанцювати , пофліртувати . Упоі — тельно приємний секс .

Але зближуватися тобі з коханим не хочеться , як і перейматися його почуттями та думками. Ти охоче розділиш з коханим радість , але не біль , удачу , але не горе . Ти здатна змінити , якщо зустрінеш когось настільки ж приємного і чарівного . Совість тебе не замучить , любов до чарівного постійному партнерові не зменшиться.
Плюси . Приносить багато радості , легка , що не душить , не тисне.

Мінуси . Живе недовго. Для шлюбу занадто ефемерна, міцний союз на ній не побудуєш.

Приклад . Екс -президент Франції Ніколя Саркозі та його дружина Карла Бруні.
Романтична любов — пристрасть

Чуттєва , сильна , глибока. Часом застилає розум , забирає всякий сором , і ти можеш прилюдно влаштувати скандал від ревнощів , на шию йому повіситися — і тобі все одно , що оточуючі про вас подумають .
Плюси . Дарує величезну насолоду .

Мінуси . Довгий час не дозволяє зрозуміти , що за людина твій коханий. І нерідко призводить до розчарування в ньому через кілька років шлюбу.

Приклад . Актори Антоніо Бандерас і Мелані Гріффіт .
Кохання- дружба

Вам разом цікаво , у вас спільні цілі та цінності. Ви охоче підтримуєте один одного , тандемом вирішуєте проблеми і завдання . Сексуальний потяг помірне. Часто виявляється не відразу : рік працювали в одному колективі , базікали , дружили — а потім переспали і відчули глибокий зв’язок один з одним.
Плюси . Разом весело і не нудно. Такого почуття вистачає на все життя.

Мінуси . З подібних відносин з роками часто вивітрюється секс — його з самого початку було небагато. Любов перетворюється в дружній союз двох по-родинному близьких людей.

Приклад . Актори Анджеліна Джолі і Бред Пітт.
Любов жертовна

Її основний мотив — все віддавати і нічого не просити натомість. Для тебе найважливіше відчувати почуття моральної переваги над коханим, бути потрібною.
Щоб стати великою і потрібною , треба прив’язати до себе іншого найнадійнішим способом — принести йому жертву. Вельми небезпечний вид любові. Іноді така любов призводить до трагедії: жінка всім пожертвувала заради коханого і так хороша, що розлучитися з нею неможливо. Простіше її вбити.
Плюси . Дозволяє відчути свою значущість і важливість .

Мінуси . Приносить мало радості. У ній часто не вистачає приємного для тебе сексу. По суті , вона — хоч і пристрасна , але розумова . Часто нерозділене : він дозволяє себе любити і плекати , але не любить сам.

Приклад . Співачка Марія Каллас і мільярдер Арістотель Онассіс .

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*