Зізнання в коханні коханому: найкрасивіші і найромантичніші слова

загрузка...

ziz_v_koh

 

 

 

 

 

 

Буває так, що кохання просто розриває твоє серце і дуже важко знайти правильні слова, щоб висловити всю гаму почуттів та емоцій, показати, наскільки воно сильне і всепоглинаюче…

Ми готові тобі в цьому допомогти і пропонуємо зізнання в коханні коханому, смішні й зворушливі, гарячі та боязкі, хвилюючі та пристрасні — і ти обов’язково знайдеш те зізнання в коханні коханому, що відображає саме твоє почуття!

***

Ти найрідніша і найкоханіша людина на світі. Коли тебе довго немає поруч, світ стає нецікавим. А коли ти зі мною — щасливішої людини немає на білому світі. Ти повітря, яким я дихаю і без якого не можу прожити ні секунди. Я люблю тебе більше і сильніше за всіх на світі!

***

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти! І я дуже тебе люблю!

***

Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій землі! Хочу кожну хвилину насолоджуватися тобою і хочу віддати всю свою ніжність, теплоту, турботу, ласку… Я кохаю тебе!

***

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути… щоб слова з паперу, з екранів монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити… адже погляди говорять щиріше слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я бажаю доторкнутися до тебе… щоб відчути тепло твоїх рук. Давай скоріше зустрінемося!
***

Милий мій, без тебе моє серце було холоднішим за крижинку, моя душа ніколи не бачила світла… Але ти розтопив моє серденько, забрав його собі і сам став ним. Ти мені потрібен, як повітря, я в’яну без тебе, як квітка без води. Ти моє життя, мій промінець світла. Я тебе кохаю! Так сильно, так шалено! Ти — все моє життя, і я без тебе просто не можу!

***

Коли мені погано, я знаю, що побачу тебе, і мені стане добре. Коли мені добре, я знаю, що побачу тебе, і мені стане ще краще! Кохання робить людей оптимістами. Воно дає їм крила й змушує летіти назустріч своїй мрії. Я до своєї вже долетіла. Адже моя мрія — це ти, мій найкоханіший чоловік!

***

Я люблю тебе, і мені хочеться, що б про це знав весь світ, але в той же час це було нашою маленькою таємницею. Я хочу читати тебе, як відкриту книгу, але в той же час намагатися розгадати той секрет, що захований у тебе всередині…

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*