5 великих шматків брехні про схуднення до Нового року

загрузка...

0810eec0c2

Що ж, літо закінчилося, дачний сезон теж відбув у небуття. А шановних колег можна привітати з новим навалою «пролісків». А точніше — «під елочніков», дівчат, які прагнуть схуднути до Нового року. Причому, кожна охоча, незалежно від форми, впевнена, що скинути 10 кг за 2 місяці — нікчемна справа. Нікчемна-то воно звичайно так,але навряд чи після такого прицільного плювка вам буде до Нового року, або взагалі до якихось там свят. Після такого схуднення у нормальної людини залишаються два бажання — спати і їсти. Тому екстрене «вбивство жиру» варто планувати таки місяців так на 5, а не на 2,особливо якщо ви не прагнете прямо в новорічну ніч піти на масу, і залишатися там, принаймні, місяці чотири. Загалом, поговоримо про те, які шматки мудрості з Інтернету слід випльовувати неперетравленими.

Схуднути до Нового року можна на низькокалорійній дієті

Можна то можна, якщо ти де-небудь в сонячній Каліфорнії. У моєму містечку,наприклад, за останній місяць було цілих два сонячних дня. І 28 похмурих, вітряних, холодних. Їжаку зрозуміло, що восени людина відчуває велику потребу в їжі. Не будемо вдаватися в подробиці — коріння тут глибокі і йдуть вони в російські національні традиції свят врожаю і банальну звичку зігріватися їжею. Загалом,якщо «врубати всі передачі одразу», і «відрізати» десь 40% добової калорійності ми зазвичай отримуємо:

  • повний завал тренувального плану, так як на план нету сил;
  • обжерливість на будь-якому мало-мальськи підходящому святі

У підсумку, в кращому випадку, людина на святах наїдається про запас, а на дефіциті примудряється хоч якось худнути,а в гіршому з ним відбувається зворотне — ні схуднення, ні дефіциту, один суцільний набір.

Кращий варіант: Будьте реалістом і сядьте, нарешті, на дієту з дефіцитом не більше 20% від добової потреби в калоріях. Крім, обов’язково зважуйте їжу, і враховуйте всі перекушування. Через пару місяців приємно здивуєтеся зниженню ваги кілограма на 3 -4 при повному збереженні і здорового розуму, і працездатності.

Для екстреного схуднення до Нового року всі повинні сидіти на нізкоуглеводке

Низкоуглеводная дієта — це така священна корова сучасного фітнесу. Я сто разів загрібає неприємні коментарі з приводу неосвіченості та інших смертних гріхів,оприлюднивши свій особистий раціончік з добрими півкіло кашки у вареному вигляді і фруктами. Ну, особисто мені нізкоуглеводка нічого не дає — паршиве самопочуття зводить нанівець тренувальні досягнення, отже, отримуємо просто худу засмиканими тітку на виході, а не фітнес-супермодель.Тепер низкоуглеводная мода пішла в маси — тільки дуже ледачий жіночий сайт не розмістив про це пару десятків статей. У підсумку, не враховуючи особистих особливостей, ми отримуємо:

постійну перевантаження нервової системи;

  • так-собі тренінг;
  • перспективне переїдання за святковим столом або навіть поза його,просто коли за часом співпадуть достатню кількість шкідливої їжі, втомлена ви, і виснажені гликогеновие запаси вашого організму

Кращий варіант: вуглеводна ротація для просунутих спортсменів, і нормальна, збалансована, але чесно дотримувана дієта для фізкультурніци. Так, чесно — це «зважувати їжу», «вимірювати їжу»,і не тягати їжу в перервах між офіційними прийомами їжі.

Новачкам ідеально підходить Табата

Ага, звичайно, особливо для безславного закінчення так і не розпочатої тренувальної кар’єри. Протокол

Табата для нормального його освоєння вимагає наступних доданків:

  • вміння нормально робити базові вправи, які не приклеюючи живіт до стегон в приседе,НЕ скругляя спину в становій, і не відбиваючи від грудей у жимі;
  • цінний навик віджимання від підлоги до торкання грудьми підлоги хоча б у 10-15 повторів, краще, звичайно в 20-25;
  • цінний навик підтягування власного організму до поперечини у висі без розгойдувань, кидків тазу та інших полегшують рухів;не менше цінний навик стояти в повній планці як мінімум 120 секунд

Бувають, звичайно, спортивно обдаровані товариші, здатні виконати все вищеперелічене через пару місяців регулярних занять. Але більшість з нас не такі. І не варто в що б те не стало лупити Табата, «без ваги», нічого, крім перетренованості, вона вам не дасть.

Кращий варіант: Або звичайні кругові «білдерскім» тренування, або гирі для підвищення силової витривалості, або навіть сплити. Табата — це «суперважка» артилерія, яка працює тільки тоді, коли вже нічого не працює. А в поєднанні з діеточкой на 1000 ккал, вона може прикінчити навіть найміцніший обмін речовин тижні за 3.Для схуднення до Нового року треба підвищити інтенсивність тренувань

Добре, якщо тренування дійсно малоинтенсивние, а форма тренується вже покращилася, і дозволяє щось там прикрутити в плані сили і витривалості. Погано — якщо рада розуміється буквально. Припустимо, людина починає робити інтервальні бігові тренування щодня,не вміючи, пардон, пробігти 5 км без переходу на крок, звичайної підтюпцем. Підсумки тут можуть бути самі різні, від спортивної травми, до перетренованості. Правда, найчастіше трагедії не відбувається, а відбувається побутова молодіжна драма за участю однієї не в міру запопадливої панянки, однієї-двох пачок пісочного печива, і однієї години часу.

У підсумку,печінкою, як ви розумієте, вижити не вдається ні при якому розкладі.

Кращий варіант: зловіть, нарешті, чергового тренера у вашому залі і запитайте, підвищувати чи не підвищувати. З боку, правда, видніше. В іншому випадку-керуйтеся загальними рекомендаціями, змінюючи тренувальні плани не рідше 1 разу на 8-12 тижнів, і підвищуючи інтенсивність кардіо,коли будете фізично готові.

Для схуднення треба робити кардіо натщесерце

Вже скільки разів твердили світу, що якщо відсоток жирового прошарку вище 22, то коли робити кардіо, не так вже й важливо. Важливо — як і скільки. Однак натовпу тих, що худнуть дев атакують фітнес-клуби рано вранці, і завдання тренера тут — тримати напоготові рідку глюкозу. А все тому,що неадаптовані організми від того самого кардіо валяться в непритомність, а не худнуть.

Кращий варіант: «натщесерце» освоювати варто, тільки якщо у вас дуже мало жиру, дуже хороша витривалість (тест Купера менше 26 хвилин, і ви, в принципі, можете пробігти 10 км), і ви … нормально харчуєтеся, чи не урізуючи вуглеводи до нижнього межі.Або — готуєтеся до змагань, і вам треба «за всяку ціну».

Загалом, не слід, як висловлювалися наші бабусі, стріляти з гармати по горобцях. Більшість схуднень до Нового року будуть успішними і з менш радикальним, але більш добре стерпним планом.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*