6 тижнів до OMG або трохи гламуру в «голодуючих» рядах

загрузка...

9ee4a607d4

Російське видавництво «Центрполиграф» примудрився випустити книжку Веніса А. Фултона «6 тижнів до OMG». Сей працю, треба сказати, в 2010 році викликав справжній резонанс в англомовному світі. Веніса, власне, ніхто особливо не хвалив. «Дієтична дурість» — це найбільш м’яке, що можна знайти в блогах за запитом «огляд 6 тижнів до OMG». Захищали Веніса, А точніше, його книжку, власне такі диво-джерела як британська газета «Дейлі Телеграф» і їх же «Мейл». У «Телеграфі», зокрема, використовуються такі диво-аргументи, як факт, що пан Фултон не схожий на зірку підліткового серіалу, і не носить спандекс. Так, це чоловік 30 з чимось років,фанатіючий від Пабмеда (сайт для публікації результатів наукових досліджень), і вірить в те, що переривчасте голодування і натуральні продукти врятують цей товстий-товстий світ від остаточного ожиріння.

Це маркетинг, дитинко або хочеш бути худою, нарешті?

Власне,мій особистий кошмар — це пробудження в тілі Вікі «їх все» Бекхем з криком «ти знову не доїла свої калорії і спалила м’язи, маленька невдаха!». А от для тих, кому кошмар — прокинутися в тілі Пош

Спайс зразка 1998 року, призначено слоган Веніса Фултона. Він, власне, простий як чорна кава. Автор вважає, що худнути треба всім,хто хоч раз замислювався про те, як погано через жиру сидить на ньому одяг, і як жахливо виглядають ноги в сучасній генерації модних штанів. Власне, критерієм «необхідності» автор називає НЕ ІМТ, не вага, і не зростання а те невловиме відчуття необхідності схуднення.

Я тут не можу погодитися з Фултоном. Так як бачила не одну,і навіть не 10 зовні здорових і розумово, і фізично жінок, на яких нормально сидить одяг, і які взагалі не мають надмірної ваги. Бачила я їх тематично, з різними проханнями на тему «як мені схуднути в ногах / щоках / животі / на 5-10 кілограмів, і якомога швидше». Повторюся — це були здорові жінки, з нормальною кар’єрою і сім’єю,а не підлітки, схиблені на В. Бекхем.

Я б не рекомендувала використовувати «внутрішнє бажання схуднути» як істинний критерій, особливо з урахуванням того, що методика, пропонована в 6 тижнях дуже не універсальна, і за певних умов може викликати серйозні порушення здоров’я.

Власне, як схуднути за 6 тижнів

Тут все просто.

Рано вранці, запасшись силою волі, треба сісти у ванну. Та ні, не в теплу і без ароматичних масел. Ванну треба налити холодної водою, 15-20 градусів, і сидіти чверть години.

Після ванни треба розігнати кров 30-45 хвилинами фізичної активності. Фултон пише, що всі ненавидять вправи, але треба постаратися знайти такий рух,яке було б природним, і не виглядало як ненависна фізкультура. Правда, в «прикладах» він пропонує нам … танці, і ДВД з вправами.

До того, як включати відео з «вправами-ні-вправами» треба закотити в себе кофеїну. Або чашку еспресо, або кофеїн у таблетках у кількості 200 мг. Та хоч модний зелений кави пийте,аби кофеїну було побільше. Фултон вважає, що стусан по нервовій системі — це те, що потрібно здоровій дорослій людині з ранку.

Після тренування (прости, Фултон, але це була вона), треба вичекати 3 години до першого прийому їжі.

Потім — їсти 3-4 рази на добу, але так, щоб крайній прийом був за 2 години до сну.

А тепер, увага, найцікавіше. Якщо ви хочете худнути повільно, вам можна 100-120 г вуглеводів на добу. Якщо швидко — всього 60. А ще наш автор впевнений в тому, що вуглеводи людському організму не потрібні. Тобто взагалі. Тобто в будь-якому випадку, абсолютно будь-якої людини можна ввести в кетоз,і він там буде довго і щасливо переробляти жирові відкладення з власних стегон і сідниць. Прямо довічно так і буде. Добре, хоча б автор обійшовся без палео-алюзій, а то прямо Г. Таубс для підлітків.

Є ви повинні, правильно, м’ясо, птицю і рибу. Сир, напевно, просто не популярний в Англії, тому не згаданий.Це саме білкове має займати половину стандартної тарілки, 24 см в діаметрі. А другу половину — ні, не вуглеводи складні, а некрохмалисті овочі. Та й тих не треба їсти більше, ніж 4 айфона, складених стопкою. Втім, складні вуглеводи зрідка можна, але тут — головне не наїсти більше, ніж 40 г за один прийом їжі. Це, друзі, величезна порція, Що складається з 3 ложок гречки.

Тренування ранковt, мається на увазі, повинна бути не-силовий. А крім, 3 рази на місяць (!), Ви повинні піднімати важкі ваги в тренажерке. Важкі в сенсі дійсно важкі, а не в сенсі ті, від яких втомлюються на 50 повторів. Тут автор у кращих традиціях рекомендує 8-12 повторів, і базові вправи.

Крім цього, Щоб зменшити живіт ви повинні щовечора надувати звичайні кульки. Повітряні кульки, а точніше, обдурювання, допомагають зміцнити м’язи діафрагми та прес змінюється на очах.

Слідування нехитрої методі дозволить, увагу, позбутися від 5-10 кг за 6 тижнів. А ще Фултон впевнений, що це буде жир.

6 тижнів до OMG в інтернетіКнижка в Англії стала відома як саме швидко продається в електронному вигляді видання. Про результати сіделець на ОМГ-дієті оповідає спеціальна сторінка у Фейсбуці, і сайт самого Веніса Фултона. Це, до речі, псевдонім на честь Мекки сучасного фітнесу — Веніс Біч, «пляжу м’язів», оспіваного в кінофільмі «Качай мускули».Відгуки вражають тоннами позитиву. Всі схудли, всі терпіли холодні ванни, всі задоволені. Але особисто я не знайшла навіть на ПабМеде доказів того, що «гламурна» версія ІФ дійсно хороша для всіх. Коли читаєш книжку і пасажі Фултона на адресу звичайних докторів, якось віриться, що гастритів, ниркової недостатності,і навіть банальних циститів в реальному світі не буває. Куди вже там проблем із серцем, підвищеного тиску, запальним процесам в придатках матки, порушення менструального циклу через перевантаження і незбалансованого харчування (привіт, тренировочки кожен день, адже не всі дівчатка розуміють, що «активність» не дорівнює «забійне кардіо») ,та передозуванні кофеїну. Ні, я не кажу про ранкову порцію, просто мало хто з кавоманів п’є дійсно одну чашку еспресо. Загалом, перш ніж кидатися у вир «становлення самої худий дівчиною з усіх», треба б відвідати терапевта, та й гастроентеролога з гінекологом теж.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*