Медики знайшли швидкий спосіб позбавлення від живота

загрузка...

Как-избавиться-от-животаЯк швидко підтягти живіт без тренажерного залу. Сьогодні ми поговоримо про те, як швидко підтягти живіт в домашніх умовах, не відвідуючи спортивний зал. Ти хочеш знати, як швидко підтягти живіт і при цьому не виснажувати себе довгими тренуваннями в спортзалі? Пропонуємо тобі кілька вправ, які дозволять тобі зробити свій живіт пласким і підтягнутим. Займаючись всього три хвилини в день, ти будеш виглядати зовсім, божественно. Кожна вправа роби по тридцять секунд, але регулярно.

Тонізуємо м’язи

Ляж на спину, зігни коліна і постав ступні на підлогу. Долони зчепи на потилиці, лікті розстав в сторони. Тримаючи коліна зігнутими на 90 градусів, підніми їх. Одночасно напряги живіт і підніми верхню частину тіла. На видиху підтягни один до одного праве плече і ліве коліно, а праву ногу витягни вперед. На вдиху опустися на підлогу і повтори все з протилежною стороною.

Стаємо стрункішою

Сядь на гімнастичний м’яч, відставивши ноги якнайдалі. По суті, тобі необхідно напівлежати на ньому. Зчепи руки на потилиці, розправивши лікті. Напруга живіт і на вдиху відірви від м’яча плечі, опусти. Повторюй протягом 30 секунд, не розслабляючи м’язів.

Підтягуємо тіло

Ляж на підлогу спиною вниз, зігни коліна і вприся ступнями. Руки зведи в замок на потилиці, розправляючи лікті в різні боки. Підніми коліна, не розгинаючи, намагаючись зайняти положення, коли стегна утворюють з тулубом прямий кут. На видиху підтягуй коліна до грудей і піднімай плечі. Вдихаючи повітря, повернися у вихідне положення. Повтори.

Тренуємо талію

Сядь прямо, зігнувши коліна і поставивши їх перед собою. Розправ спину і плечі, обхопи руками ноги під колінами. Видихаючи, повільно опустися назад, спиною до підлоги. На вдиху повернися в початкове положення. Повтори спочатку.

Робимо талію вже

Встань на коліна і відведи в сторону розправлену праву ногу. Лівою рукою вприся в підлогу поруч з коліном, а праву витягни над правою ногою. Видихаючи повітря, перенеси вагу на ліву долоню і відірви від землі праве стегно. Одночасно праву руку підніми вгору вертикально. Почекай п’ятнадцять секунд і опустися на підлогу, а потім виконай операцію з другою половиною тулуба.

Увага на нижню частину живота

Ляж на спину і постав ступні на землю, зігнувши ноги в колінах. Руки розправ вздовж тіла, долоні поверни вниз. Не згинаючи ніг, підніми їх вгору, тримаючи вертикально і щільно притискаючи один до одного. Живіт напряги і поступово відривай від підлоги не тільки ноги, але і стегна. Вдихаючи повітря, повільно опустися тому. Повтори, відчуваючи, як працюють м’язи. Тепер ти знаєш, як швидко підтягти живіт. Удачи тебе в цій справі!

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Подписаться на RSS комментариев к этой записи

Один Комментарий

  1. Класно!!!

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*