Худнемо правильно: та наближаэмось до успыху

загрузка...

imagesДля того щоб не нашкодити своєму здоров’ю і своїй фігурі, тобі важливо вчасно дізнатися, як правильно худнути.

Основні помилки бажаючих схуднути

Фігура для кожної жінки означає дуже багато. Ще б пак: чоловіків у світі залишилося майже вдвічі менше, ніж жінок, та й далеко не всі з них відповідають вимогам прекрасного принца на білому коні. Що це означає? Звичайно, те, що кожній жінці просто необхідно якось виділятися, бути гарнішою за оточуючих. Причому це стосується не тільки тих, хто лише перебуває в пошуках, а й тих, хто вже свого чоловіка знайшов. Інакше чоловік може попросту піти до панночки, яка трохи краще за тебе слідкує за собою.
Саме це прагнення штовхає жінок на найрізноманітніші дурниці. І далеко не завжди ці дурниці є очевидними (наприклад, силіконові груди або ботокс в обличчі). Найчастіше жінки прагнуть скидати вагу, із запеклістю, істерично, маючи намір чи не за тиждень знищити третину своєї ваги.
Перший закон будь-якого способу, як правильно худнути: не поспішай. Твій організм має дещо інші потреби — він любить збирати, але не віддавати. Навіть середньовічні бандити воліли домовлятися з жителями села про данину, а не вирізати їх, відбираючи все силою — так і тобі варто домовитися зі своїм організмом, без насильства над ним.

Основні принципи схуднення
Дієта. Будь-яка дієта має обмеження з кількості уживаних жирів. Крім того, існує поділ на білкову та вуглеводну їжу — змішувати їх небажано. Жорстко морити себе голодом не варто — достатньо їсти так само часто, як і зазвичай, але вставати з-за столу з легким відчуттям голоду. Якщо ти і бажаєш дотримуватися певного дієтного курсу, то вибирай тривалі дієти. Вони дають не такий яскравий і різкий ефект, проте він тримається набагато довше, бо організм звикає і підлаштовується під нові умови свого існування.
Фізична активність. Фізичну активність теж потрібно підвищувати, проте — без фанатизму. Забивши м’язи п’ятигодинним тренуванням у спортивному залі, наступного дня ти втратиш 99% своєї рішучості. Підготовлюй тіло повільно. Збільшуй навантаження — але не відразу і не набагато.
Відмова від шкідливих звичок. Особливо часто зайва вага виникає через порушення обміну речовин, який можуть спровокувати речовини групи алкалоїдів. Вони містяться в будь-якому спиртному напої (етанол), в сигаретах (нікотин). Якщо ти прихильниця пива — кидай цю звичку, фітоестрогени, що містяться в ньому, перебудовують твій організм, налаштовуючи його на ожиріння.
Регулярний секс теж сприяє зниженню ваги. Звичайно, він має бути захищеним, тому що худнути під час вагітності не тільки важко, а й дуже нерозумно.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Подписаться на RSS комментариев к этой записи

Один Комментарий

  1. Хто пробував кидати пити пиво? Щось получилося? Відгукніться

Оставить Ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*